SIGNION s.r.o.
Společnost SIGNION s.r.o. vznikla spojením dvou významných společností v oboru signmakingu a reklamy, a to společností STAGY s.r.o. a JR-GRAFIK s.r.o.

Navazuje tak na jejich tradici v oblasti výroby reklamy a
staví na jejich zkušenostech. Díky tomuto spojení může svým zákazníkům nabídnout ještě širší portfolio služeb, než bylo v možnostech každé společnosti samostatně.
Náš příběh se začal psát v roce 1993. Tehdy si Honza zřídil živnostenský list a poprvé nabídl své služby grafického designera. Netrvalo dlouho a vzniklo jeho první grafické studio, které se postupně transformovalo do výrobce reklamní grafiky. V roce 2011 zakládá Honza rodinnou firmu JR-GRAFIK s.r.o. a naplno se již věnuje výrobě. Soustředí se na výrobu řezané grafiky, velkoformátový tisk, polepy dopravních prostředků a v neposlední řadě výrobu cedulí a samolepek. Postupně rozšiřuje a modernizuje své strojové vybavení a v roce 2020 se ze Záběhlic stěhuje do nové výrobní haly v Počernicích.

Petr si svůj první živnostenský list pořídil v roce 1998 a při své hlavní práci v marketingových odděleních různých firem se jako vedlejší činnosti věnoval návrhům webů, rozhraní různých aplikací a UX designu obecně. V roce 2017 se rozhoduje věnovat podnikání v oboru grafiky a designu naplno a opouští tak své zaměstnání. Stále se věnuje zejména UX designu, ale velmi rychle se dostává do situace, že množství zakázek převyšuje jeho možnosti a tak v roce 2018 zakládá společnost STAGY s.r.o. Společnost je koncipovaná jako grafické studio a soustředí se na UX design, návrhy navigačních a orientačních systémů a obalový design. Pro své VIP zákazníky zajišťuje i výrobu a instalaci u svých partnerů. A tušíte správně, jedním z předních partnerů je společnost JR-GRAFIK s.r.o.

V roce 2022 se Honza s Petrem dohodli, že své společnosti spojí a tak vzniká nová společnost SIGNION s.r.o. na jejímž webu se právě nacházíte. Jsme si jisti, že SIGNION si bere z obou společností to nejlepší a kapitola příběhu, který právě píšeme bude neméně zajímavá, jako kapitoly předchozí. Budeme moc rádi, když nám pomůžete náš příběh psát i vy!